Restauracja Forma - bukiet kwiatów

Restauracja Forma w Białymstoku to zaciszna kulinarna przystań w mieście, które jest sercem regionu północno-wschodniej Polski. To miejsce dla osób, które cenią odkrywanie nowych smaków i wysoką jakość produktów. Azyl dla tych, którzy chcą się schować przed pędzącym wokół światem i zasmakować rozkoszy podniebienia.

Slow food po polsku

Dominuje u nas nowoczesna kuchnia polska, sezonowa i tworzona z lokalnych produktów. W karcie znajdują się dania z różnych mięs: wołowiny, wieprzowiny, ryb, ale też potrawy z ptactwa: kaczki i perliczki.

Nasze menu jest krótkie – aby wszystko było świeże. Forma to kuchnia z temperamentem, wierna ideom nowoczesnego trendu slow food i głęboko zakorzenionym, podlaskim tradycjom.

Dania dla dzieci, wegan, czy osób na diecie bezglutenowej przygotowywane są spoza karty i na bieżąco.

Alkohole z wysokiej półki

Oferta alkoholi to półka wysoka. Królem jest japońska whisky Yamazaki, uznawana za najlepszą na świecie. Znajdą u nas coś dla siebie miłośnicy koniaków, brandy i win z różnych zakątków świata. 

Restauracja Forma - dania

Lunche, kolacje i bankiety

Przestrzeń Formy to idealne miejsce na lunch, rodzinny obiad i popołudniową kawę z przyjaciółmi. Gościmy też targi, firmowe bankiety i przyjęcia rodzinne oraz okolicznościowe uroczystości.

Nasza restauracja to nowe spojrzenie na kulinaria.  Tworzą ją kreatywni ludzie, kochający jedzenie. Ludzie, których wiedza i umiejętności wywodzą się z renomowanej restauracji hotelu Dwór Czarneckiego.

Smacznego.

Restauracja Forma - danie główne