Romantyczna kolacja dla dwojga – Białystok

§

Szukasz miejsca na romantyczną kolację dla dwojga w Białymstoku? Chcesz spędzić ten czas z ukochaną osobą w miejscu, gdzie potrawy uwiodą Was swym smakiem i zachwycą oryginalnym sposobem podania? Odwiedź Restaurację Forma znajdującą się w Operze i Filharmonii Podlaskiej – największym centrum kultury i sztuki w północno-wschodniej Polsce. Ten ceniony białostocki lokal otrzymał wyróżnienie w prestiżowym francuskim przewodniku kulinarnym Gault&Millau i jest jedną z najchętniej odwiedzanych przez zakochanych restauracji w Białymstoku.

Romantyczna kolacja to znakomity pomysł na wspólne świętowanie radosnych i chwil. Zapraszamy do spędzenia niezapomnianego wieczoru w niezwykłym miejscu, w blasku świec i z nastrojową muzyką w tle. Niezależnie od okazji zadbamy o wyjątkową atmosferę Waszego spotkania. Jako aperitif proponujemy kieliszek doskonałego, specjalnie wyselekcjonowanego wina, w którego wyborze chętnie pomogą Państwu nasz kelner lub sommelier. W menu restauracji, przygotowanym przez doświadczonego szefa kuchni, znajduje się kilkanaście wykwintnych potraw kuchni polskiej i europejskiej. Wszystkie serwowane przez nas dania są przyrządzane ze świeżych, sezonowych produktów, dostarczanych rzez lokalnych, sprawdzonych producentów żywności. Oferujemy również dania dla wegan i osób na diecie bezglutenowej, a uwadze smakoszy polecamy specjalne menu degustacyjne. Naszym atutem jest również szeroki wybór alkoholi – miłośnicy dobrych win, koniaków i brandy z pewnością nie będą zawiedzeni. W letnie wieczory zaprosimy Państwa do naszego ogródka znajdującego się błoniach Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Nasz zespół dołoży wszelkich starań, by wizyta w naszych progach była dla Was pełna smaku i pozytywnych wrażeń. Jesteśmy przekonani, że nasze kulinarne propozycje spotkają się z Państwa uznaniem i będziecie częstymi Gośćmi naszej restauracji.

Kolacja dla dwojga? Tylko w restauracji Forma w Białymstoku!